Pigtail optyczny LC/UPC SM 9/125 G657A

Pigtail światłowodowy, jednomodowy (SM) LC / UPC G657A1

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.657A1 (promień gięcia - min. 10mm)
  • typ złącza: LC/UPC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm)
  • niska tłumienność
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 0.9mm - różne kolory
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m lub 2m

4,55 zł

  • 1 m
  • 2 m

Certyfikat CE 533.43k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: