Pigtail optyczny LC/APC SM 9/125 G.567A

Pigtail światłowodowy, jednomodowy (SM) LC / APC G657A1

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.657A1 (promień gięcia - min. 10mm)
  • typ złącza: LC/APC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm)
  • niska tłumienność
  • powłoka: bezhalogenowego (LSZH) - różne kolory
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m lub 2m

5,78 zł

  • 1 m
  • 2 m


Inne produkty w tej samej kategorii: