Pigtail optyczny LC/APC SM 9/125 G.567

Pigtail światłowodowy LC/APC SM9/125

  • typ złącza: LC/APC
  • jedno włókno jednomodowe, 9/125, G.567A1
  • dostępna długość: 1m lub 2m
  • średnica kabla: 0.9mm, powłoka LSZH
  • niska tłumienność

5,78 zł

  • 1 m
  • 2 m


Inne produkty w tej samej kategorii: