Pigtail optyczny jednomodowy SC/APC SM-9/125 1m

4353

Pigtail światłowodowy SC/APC SM simplex

  • typ złącza: SC
  • jedno włókno jednomodowe, 9/125, G.657A
  • długość: 1m
  • niska tłumienność
  • zastosowanie: sieci telekomunikacyjne, LAN, CCTV, FTTH

7,50 zł


Inne produkty w tej samej kategorii: