Patchcord SC-LC MM 50/125 OM3 duplex Zobacz większe

Patchcord SC-LC MM 50/125 OM3 duplex

Patchcord światłowodowy, wielomodowy MM LC-SC OM3 DX

  • dwa włókna wielomodowe MM OM3, 50/125 μm
  • typ złącza: 2x SC - 2x LC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm dla LC / 2.5mm dla SC)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor turkusowy
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m, 2m, 5m

18,20 zł

  • 1 m
  • 2 m


Inne produkty w tej samej kategorii: