Patchcord optyczny wielomodowy ST-LC 50/125 1m duplex

Patchcord światłowodowy LC-ST MM50/125 duplex 1m

  • złącza: 2x ST - 2x LC
  • dwa włókna wielomodowe - 50/125
  • długość: 1m
  • niska tłumienność
  • mechanizm zatrzaskowy z blokadą
  • zastosowanie: sieci telekomunikacyjne, LAN, FTTx

Więcej szczegółów

43,05 zł

  • 1 m

Patchcord optyczny wielomodowy ST-LC 50/125 duplex 1m to wysokiej jakości łącze, wykorzystywane w transmisji światłowodowej na małe odległości. Dzięki mechanizmu zatrzaskowemu, doskonale nadaje się przy łączeniach między sobą komponentów światłowodowych.  Budowa medium opiera się na dwóch wielomodowych włóknach optycznych zakończonych po jednej stronie złączami LC, a po drugiej ST. Długość przewodu wynosi 1 metr.

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków


Inne produkty w tej samej kategorii: