Patchcord optyczny wielomodowy SC-SC 50/125 1m duplex

Patchcord światłowodowy SC-SC MM50/125 duplex

  • złącza: 2x SC - 2x SC
  • dwa włókna wielomodowe - 50/125
  • dostępna długość: 1m, 3m, 5m
  • niska tłumienność
  • łączenie zatrzaskowe push-pull
  • zastosowanie: sieci telekomunikacyjne, LAN, FTTx

Więcej szczegółów

28,29 zł

  • 3 m
  • 5 m
  • 1 m

Patchcord optyczny wielomodowy SC-SC 50/125 duplex 1m/3m/5m to niezawodne rozwiązanie, znajdujące częste zastosowanie w transmisji optycznej. Pozwalające na szybki i łatwy sposób połączenia ze sobą urządzeń pracujących w technologii światłowodowej. Doskonale sprawdza się w profesjonalnych instalacjach w sieciowych: telekomunikacyjnych, monitoringowych, LAN, MAN, WAN. Konstrukcja łącza opiera się na dwóch wielomodowych przewodach optycznych, zakończonych obustronnie złączami SC. W ofercie dostępne są trzy długości przewodu: 1 metr, 3 metry i 5 metrów. W złączach SC zastosowano łączenie zatrzaskowe, dzięki czemu umożliwia na szybki i pewny montaż w przełącznicach standardu RACK.

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków


Inne produkty w tej samej kategorii: