Patchcord optyczny wielomodowy FC-ST 50/125 1m duplex

Patchcord światłowodowy FC-ST MM50/125 duplex

  • złącza: 2x FC - 2x ST
  • dwa włókna wielomodowe - 50/125, OM2
  • dostępna długość: 1m, 2m
  • niska tłumienność
  • zastosowanie: sieci telekomunikacyjne, LAN, FTTx

Więcej szczegółów

22,76 zł

  • 2 m

Patchcord światłowodowy wielomodowy FC-ST 50/125 1m/2m duplex to niezawodne rozwiązanie wykorzystywane w technologii optycznej, umożliwiające w wygodny sposób na połączenie miedzy sobą urządzeń aktywnych zajmujących się transmisją światłowodową na małe odległości. Powszechnie znajduje zastosowanie w instalacjach w sieciowych: telekomunikacyjnych, monitoringowych, LAN, MAN, WAN. Konstrukcja medium opiera się na dwóch wielomodowych przewodach optycznych zakończonych po jednej stronie złączami FC, a po drugiej ST. Patchcord optyczny FC-ST MM 50/125 duplex charakteryzuje się solidną konstrukcją oraz niską tłumiennością. Długość przewodu, w zależności od wybranej wersji, wynosi 1 metr lub 2 metry.

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków


Inne produkty w tej samej kategorii: