Patchcord LC-FC MM 50/125 OM2 duplex

Patchcord światłowodowy MM OM2 FC - LC DX

  • dwa włókna wielomodowe MM OM2, 50/125 μm
  • typ złącza: 2x LC - 2x FC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm dla LC / 2.5mm dla FC)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 2mm - kolor pomarańczowy
  • zgodny z normami IEC, EIA/TIA oraz Telcordia GR-326-CORE
  • dostępna długość: 1m, 2m

Więcej szczegółów

17,84 zł

  • 1 m
  • 2 m

Patchcord światłowodowy wielomodowy FC-LC 50/125 duplex to solidnej konstrukcji przewód, powszechnie stosowany w technologii optycznej na małe odległości. Umożliwiający w łatwy i bezpieczny sposób połączenie urządzeń z przełącznicami światłowodowymi. Konstrukcja łącza opiera się na podwójnych wielomodowych kablach optycznych zakończonych po jednej stronie złączami FC, a po drugiej LC. Długość przewodu wynosi 1 lub 2 metry.

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków

Deklaracja zgodności patchcordu 2.08M Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: