Patchcord SC/UPC-SC/UPC SM 9/125 G.652D simplex

Patchcord światłowodowy, jednomodowy (SM) SC / UPC G652D

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: 1x SC/UPC - 1x SC/UPC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • niska tłumienność
  • łączenie złączy: zatrzaskowe (push-pull)
  • powłoka: bezhalogenowego (LSZH), 3mm - kolor żółty
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m, 3m, 5m

10,70 zł

  • 3 m
  • 5 m


Inne produkty w tej samej kategorii: