Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 simplex Zobacz większe

Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 simplex

Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC/APC SX

  • dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm
  • typ złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor biały
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m, 2m, 3m, 5m

12,30 zł

  • 3 m
  • 5 m
  • 1 m
  • 2 m


Inne produkty w tej samej kategorii: