Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G.652D duplex Zobacz większe

Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 G.652D duplex

Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC/APC G652D

  • dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: 2x SC/APC - 2x SC/APC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • powłoka: bezhalogenowego (LSZH), 3mm - kolor żółty
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m, 2m

15,99 zł

  • 1 m
  • 2 m

Certyfikat CE 561.68k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: