Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 duplex Zobacz większe

Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 duplex

Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC/APC DX

  • dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm
  • typ złącza: 2x SC/APC - 2x SC/APC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 2mm / 3mm - kolor żółty
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m, 2m

15,99 zł

  • 1 m
  • 2 m

Certyfikat CE 561.68k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: