Patchcord optyczny jednomodowy SC-SC/APC 9/125 duplex

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC SM9/125 duplex 1m

  • złącza: 2x SC - 2x SC/APC
  • dwa włókna jednomodowe - 9/125
  • długość: 1m
  • niska tłumienność
  • łączenie zatrzaskowe push-pull
  • zastosowanie: sieci telekomunikacyjne, LAN, FTTx

Więcej szczegółów

35,67 zł

  • 1 m

Patchcord optyczny jednomodowy SC-SC/APC SM 9/125 1m to dwa jednomodowe kable światłowodowe o długości 1 metra. Kable zakończone są z obydwu stron złączami. Z jednej strony dwoma złączami SC, natomist z drugiej dwoma złączami SC/APC. Złącza SC są obecnie najbardziej popularnymi złączami ze względu na proste połączenie zatrzaskowe, prostokątny przekrój poprzeczny umożliwiający gęste upakowanie złączy na panelu czy plastikową konstrukcję (oczywiście poza ferrulą). Złącza SC/APC posiadają wypolerowane czoło ferruli pod kątem 8 stopni. Patchcordy cechują się niską tłumiennością oraz ferrulą najwyższej jakości. Każdy patchcord przechodzi kontrolę jakości (kontrola powierzchni ferruli złącza światłowodowego oraz pomiar parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy). Włókno światłowodowe użyte w patchcordach jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym i jest zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D. Zapewnia ono pełną kompatybilność i możliwość wykonywania w pełni poprawnych spawów światłowodowych z istniejącą siecią światłowodową. Średnie tłumienie światłowodu wynosi w granicach 0,4 dB/km dla fali o długości 1310nm oraz 0,25 dB/km dla długości fali 1550 nm. Kabel światłowodowy jest wzmocniony włóknami aramidowymi (Kevlar) oraz posiada osłonę wykonaną z PVC. Włókna światłowodowe zgodne z zaleceniem ITU-T G.652.D są obecnie jednymi z najlepszych jednomodowych standardowych włókien na rynku. Przed wprowadzeniem zalecenia G.652.D systemy optyczne ze względu na wysokie tłumienie mogły mogły pracować w trzech oknach transmisyjnych (I okno: 850nm, II okno: 1310nm, III okno: 1550nm). Systemy optyczne oparte na włóknach z obniżonym pikiem wodnym mogą pracować w całym paśmie od 1280nm - 1650nm.

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków


Inne produkty w tej samej kategorii: