Patchcord optyczny jednomodowy SC-SC/APC 9/125 3m simplex

8777TEL/3

Patchcord światłowodowy SC-SC/APC SM9/125 simplex 3m

  • złącza: 1x SC - 1x SC/APC
  • dwa włókna jednomodowe - 9/125, G657
  • długość: 3m
  • niska tłumienność
  • łączenie zatrzaskowe push-pull
  • zastosowanie: sieci telekomunikacyjne, LAN, FTTx

10,70 zł


Inne produkty w tej samej kategorii: