Patchcord optyczny jednomodowy LC-LC 9/125 1m duplex

Patchcord światłowodowy LC-LC SM9/125 duplex

  • złącza: 2x LC - 2x LC
  • dwa włókna jednomodowe - 9/125
  • dostępna długość: 1m / 2m 5m
  • niska tłumienność
  • mechanizm zatrzaskowy z blokadą
  • zastosowanie: sieci telekomunikacyjne, LAN, FTTx

Więcej szczegółów

21,89 zł

  • 5 m
  • 2 m

Patchcord optyczny jednomodowy LC-LC SM 9/125 duplex to podwójny kabel optyczny o długości jednego, trzech lub pięciu metrów, zakończony z każdych stron pół złączką LC. Doskonale nadający się do połączeń w panelach, w przełącznicach pracujących w technologii światłowodowej. Patchcord światłowodowy LC-LC cechuje solidna konstrukcja oraz niska tłumienność. Koncepcja opiera się na ferruli o średnicy 1.25mm. 

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków


Inne produkty w tej samej kategorii: