Patchcord optyczny jednomodowy FC-SC 9/125 1m duplex

Patchcord światłowodowy FC-SC SM9/125 duplex

  • złącza: 2x FC - 2x SC
  • dwa włókna jednomodowe - 9/125, OS2
  • dostępna długość: 1m, 2m
  • niska tłumienność

Więcej szczegółów

41,82 zł

  • 1 m
  • 2 m

Patchcord optyczny jednomodowy LC-SC/APC SM 9/125 duplex to dwa jednomodowe odcinki światłowodu o długości 1 m, posiadające z jednej strony złącza SC APC, a z drugiej LC. Często wykorzystywane do połączeń urządzeń aktywnych pracujących w technologii światłowodowej. Cechują się solidną konstrukcją oraz niską tłumiennością. Doskonale nadają się do miejsc o dużym zagęszczeniu pól przełączeniowych.

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków


Inne produkty w tej samej kategorii: