Patchcord LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 G.652D simplex

Patchcord światłowodowy, jednomodowy (SM) LC - FC G652D

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: 1x LC/UPC - 1x FC/UPC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm dla LC / 2.5mm dla FC)
  • niska tłumienność
  • łączenie złączy:
    • LC - zatrzaskowe (push-pull)
    • FC - gwintowana tuleja
  • powłoka: bezhalogenowego (LSZH), 2mm - kolor żółty
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m

Więcej szczegółów

12,30 zł

  • 1 m

Patchcord światłowodowy jednomodowy FC-LC 9/125 1m simplex to solidnej konstrukcji medium, powszechnie stosowany w technologii optycznej. Umożliwiający w łatwy i bezpieczny sposób połączenie urządzeń z przełącznicami światłowodowymi. Zazwyczaj stosowany w dużych instalacjach w sieciowych: telekomunikacyjnych, monitoringowych, LAN, MAN, WAN.

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków


Inne produkty w tej samej kategorii: