Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 simplex Zobacz większe

Patchcord LC/UPC-LC/UPC SM 9/125 simplex

Patchcord światłowodowy SM LC - LC SX

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: 1x LC/UPC - 1x LC/UPC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty
  • zgodny z normami IEC, EIA/TIA oraz Telcordia GR-326-CORE
  • dostępna długość: 1m, 2m, 3m, 5m

10,21 zł

  • 3 m
  • 5 m
  • 1 m
  • 2 m
  • G.652D

Deklaracja zgodności patchcordu 2.09M Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: