Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G.657A2 duplex Zobacz większe

Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 G.657A2 duplex

Patchcord światłowodowy SM LC/APC DX G657A2

  • dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.657A2 (promień gięcia - min. 15mm)
  • typ złącza: 2x LC/APC - 2x LC/APC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor biały
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m, 2m, 3m, 5m

13,28 zł

  • 3 m
  • 5 m
  • 1 m
  • 2 m

Deklaracja zgodności patchcordu 2.34M Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: