Nowy Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 duplex Zobacz większe

Patchcord LC/APC-LC/APC SM 9/125 duplex

Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM LC/APC DX

  • dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm
  • typ złącza: 2x LC/APC - 2x LC/APC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty
  • zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA
  • dostępna długość: 1m

17,22 zł

  • 1 m

Certyfikat CE 652.2k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: