Patchcord jednomodowy SC/APC-SC/APC 9/125 1m duplex

Patchcord światłowodowy SC/APC-SC/APC SM9/125 duplex

  • złącza: 2x SC/APC - 2x SC/APC
  • dwa włókna jednomodowe - 9/125
  • długość: 1m
  • niska tłumienność
  • łączenie zatrzaskowe push-pull
  • zastosowanie: sieci telekomunikacyjne, LAN, FTTx

Więcej szczegółów

33,83 zł

  • 1 m

Patchcord optyczny jednomodowy SC/APC-SC/APC SM 9/125 duplex to wysokiej jakości przewód światłowodowy wykorzystywany przy transmisji danych w sieciach telekomunikacyjnych, LAN, WAN, a także coraz częściej w monitoringu CCTV oraz instalacjach FTTH (Fiber To The Home). Kabel zakończony jest z obydwu stron dwoma złączami typu SC/APC i ma długość 1 metra. Patchcord wyróżnia się niskopalnymi kablami LSOH, prostotą połączeń zatrzaskowych, prostokątnym przekrojem poprzecznym umożliwiającym gęste ulokowanie kabli oraz lekką, odporną na uszkodzenia konstrukcją. Jednomodowy przewód typu duplex cechuje się również niską tłumiennością oraz ceramiczną ferrulą wykonaną z materiału najwyższej jakości. Czoło złącza APC polerowane jest pod kątem 8 stopni, dzięki czemu zachodzące przy przejściu światła przez granicę ośrodków zjawisko reflektancji ma mniejszy wpływ na całkowite tłumienie złącza. Włókno światłowodowe użyte w pachtcordzie jest włóknem jednomodowym o obniżonym piku wodnym, co zapewnia pełną kompatybilność z istniejącą siecią światłowodową. Wszystkie oferowane patchcordy przechodzą szczegółową kontrolę jakości, która polega na sprawdzaniu powierzchni ferruli oraz pomiarze parametrów transmisyjnych - tłumienność wtrąceniowa i odbiciowa złączy. Patchcord SC/APC - SC/APC idealnie sprawdza się przy połączeniach w punktach krosowych oraz przy współpracy z końcowymi urządzeniami abonenckimi, które oparte zostały o technologię światłowodową.

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków


Inne produkty w tej samej kategorii: