Patchcordy jednomodowe Jest 14 produktów.

Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów
  • 9,59 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM LC-FC G652D jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm) typ złącza: 1x LC/UPC - 1x FC/UPC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm dla LC / 2.5mm dla FC) powłoka: bezhalogenowego (LSZH), 2mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m

    9,59 zł
  • 9,59 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC-SC/APC G657A jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.657A1 (promień gięcia - min. 10mm) typ złącza: 1x SC/UPC - 1x SC/APC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - różne kolory zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m, 3m, 5m

    9,59 zł
  • 11,07 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC/UPC DX dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm typ złącza: 2x SC/UPC - 2x SC/UPC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 3m, 5m, 10m

    11,07 zł
  • 11,44 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM LC/UPC G652D jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm) typ złącza: 1x LC/UPC - 1x LC/UPC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm) powłoka: bezhalogenowego (LSZH), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m, 3m

    11,44 zł
  • 12,30 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC-FC G652D jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm) typ złącza: 1x SC/UPC - 1x FC/UPC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) powłoka: polichlorek winylu (PVC), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m

    12,30 zł
  • 12,30 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC/APC SX dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm typ złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor biały zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m, 3m, 5m

    12,30 zł
  • 12,30 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC / UPC jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm typ złącza: 1x SC/UPC - 1x SC/UPC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) powłoka: bezhalogenowego (LSZH), 2mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m, 3m, 5m

    12,30 zł
  • 13,53 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM LC/UPC DX dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm typ złącza: 2x LC/UPC - 2x LC/UPC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty / biały zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m, 5m

    13,53 zł
  • 15,99 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC/APC DX dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm typ złącza: 2x SC/APC - 2x SC/APC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 2mm / 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m

    15,99 zł
  • 15,99 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM LC-FC DX dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm typ złącza: 2x LC/UPC - 2x FC/UPC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm dla LC / 2.5mm dla FC) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m

    15,99 zł
  • 15,99 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC-LC DX dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm typ złącza: 2x SC/UPC - 2x LC/UPC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm dla LC / 2.5mm dla SC) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty / biały zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m, 3m, 5m

    15,99 zł
  • 17,22 zł
    Nowy

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM LC/APC DX dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm typ złącza: 2x LC/APC - 2x LC/APC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m

    17,22 zł
  • 17,22 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM LC - SC/APC DX dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm typ złącza: 2x SC/APC - 2x LC/UPC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm dla LC / 2.5mm dla SC) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty / biały zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 3m

    17,22 zł
  • 17,84 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC-SC/APC DX dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm typ złącza: 2x SC/UPC - 2x SC/APC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m, 3m

    17,84 zł
Pokazuje 1 - 14 z 14 elementów