Patchcordy jednomodowe Jest 13 produktów.

Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
  • 9,59 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC-SC/APC G657A jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.657A1 (promień gięcia - min. 10mm) typ złącza: 1x SC/UPC - 1x SC/APC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - różne kolory zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m, 3m, 5m

    9,59 zł
  • 10,70 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC / UPC G652D jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm) typ złącza: 1x SC/UPC - 1x SC/UPC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) powłoka: bezhalogenowego (LSZH), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 3m, 5m

    10,70 zł
  • 12,30 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC/APC G657A2 jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.657A2 (promień gięcia - min. 7.5mm) typ złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność łączenie złączy: zatrzaskowe (push-pull) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor biały zgodny z obowiązującymi...

    12,30 zł
  • 12,30 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC-FC G652D jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm) typ złącza: 1x SC/UPC - 1x FC/UPC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność łączenie złączy: SC - zatrzaskowe (push-pull) FC - gwintowana tuleja powłoka: polichlorek winylu (PVC), 3mm - kolor żółty...

    12,30 zł
  • 12,30 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM LC-FC G652D jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm) typ złącza: 1x LC/UPC - 1x FC/UPC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm dla LC / 2.5mm dla FC) niska tłumienność łączenie złączy: LC - zatrzaskowe (push-pull) FC - gwintowana tuleja powłoka: bezhalogenowego...

    12,30 zł
  • 15,99 zł
    Nowy

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC/APC G652D dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm) typ złącza: 2x SC/APC - 2x SC/APC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) powłoka: bezhalogenowego (LSZH), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m

    15,99 zł
  • 16,61 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC/UPC G657A1 dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.657A1 (promień gięcia - min. 10mm) typ złącza: 2x SC/UPC - 2x SC/UPC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność łączenie złączy: zatrzaskowe (push-pull) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami...

    16,61 zł
  • 17,22 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM SC-SC/APC G652D dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm) typ złącza: 2x SC/UPC - 2x SC/APC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m, 3m

    17,22 zł
  • 17,22 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy SM LC/UPC G652D dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm) typ złącza: 2x LC/UPC - 2x LC/UPC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm) powłoka: bezhalogenowego (LSZH), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi normami IEC, EIA/TIA dostępna długość: 1m, 2m, 5m

    17,22 zł
  • 17,22 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy (SM) LC - SC/APC G657A1 dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.657A1 (promień gięcia - min. 10mm) typ złącza: 2x SC/APC - 2x LC/UPC ceramiczna ferulla złącza (1.25mm dla LC / 2.5mm dla SC) niska tłumienność łączenie złączy: zatrzaskowe (push-pull) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty...

    17,22 zł
  • 19,56 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy (SM) FC / UPC G652D dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm) typ złącza: 2x FC/UPC - 2x FC/UPC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność łączenie złączy: gwintowana tuleja powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty - dł. 1m, 2m polichlorek winylu...

    19,56 zł
  • 23,37 zł

    Patchcord światłowodowy, jednomodowy (SM) SC - LC G657A1 dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm rodzaj włókna: ITUT-G G.657A1 (promień gięcia - min. 10mm) typ złącza: 2x SC/UPC - 2x LC/UPC ceramiczna ferulla złącza (2.5mm) niska tłumienność łączenie złączy: zatrzaskowe (push-pull) powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty zgodny z obowiązującymi...

    23,37 zł
  • 35,67 zł

    Patchcord światłowodowy FC-LC SM9/125 duplex złącza: 2x FC - 2x LC dwa włókna jednomodowe - 9/125, OS2 dostępna długość: 1m lub 2m niska tłumienność zastosowanie: sieci telekomunikacyjne, LAN, FTTx

    35,67 zł
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów