Moduł światłowodowy SP-SM31010D-GP

1869

Moduł jednomodowy SFP+ LR 1310nm LC DDM SMF 10km (Cisco & Others) 

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy
  • typ modułu: SFP+
  • rodzaj złączy: 2x LC
  • typ światłowodu: duplex
  • odległość transmisji: do 10km
  • prędkość transmisji: do 11.1Gbps
  • długość fali: 1310nm
  • zasilanie: DC 3.15~3.3V
  • wymiary: 13.9×10.32×57.4mm

Więcej szczegółów

584,25 zł

SP-SM31010D-GP to optyczny moduł SFP+ SM (Single-Mode 1310nm), który doskonale nadaje się do wykorzystania w instalacjach sieciowych i sieciach telekomunikacyjnych. Prezentowane urządzenie współpracuje ze światłowodami lub patchcordami jednomodowymi (transmisja typu "duplex", złącza LC) przesyłając dane z prędkością sięgającą 11,1 Gb/s na odległość do 10 kilometrów. Moduł bezproblemowo współpracuje z wiodącymi producentami sprzętu IT np. CISCO, DCN, IPOX i znajduje zastosowanie w sieciach dostępowych nastawionych na przesyłanie danych z bardzo dużą szybkością.

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków

Karta katalogowa 337.52k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: