Moduł światłowodowy SF-MM85055D-GP

SFP SF-MM85055D-GP 1.25Gbps SX 850nm LC DDM MMF 550m

  • przesył sygnału:
    • światłowód wielomodowy - MM (50/125, 62.5/125)
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złącza: 2x LC (duplex)
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps
  • długość fali (TX/RX): 850nm
  • odległość transmisji: do 550m (50/125), do 300m (62.5/125)
  • cyfrowa diagnostyk (DDM), Hot-Pluggable
  • dostępne wersje modułu:
    • CISCO & Others - moduł działa z urządzeniami marki CISCO i z innymi producentami (nie działa z marką Netgear i HP!)
    • Netgear & Others - moduł działa z urządzeniami marki Netgear i z innymi producentami (nie działa z marką CISCO i HP!)

Więcej szczegółów

98,40 zł

  • Cisco
  • Netgear

SF-MM85055D-GP to optyczny moduł SFP MM (Multi-Mode 850nm), który doskonale nadaje się do wykorzystania w instalacjach sieciowych i sieciach telekomunikacyjnych. Prezentowane urządzenie współpracuje ze światłowodami lub patchcordami wielomodowymi (transmisja typu "duplex", złącza LC) przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gb/s na odległości 550m dla 50/125µm MMF lub 300m dla 62.5/125µm MMF. Moduł bezproblemowo współpracuje z urządzeniami sieciowymi marki CISCO oraz z innymi wiodącymi producentami sprzętu sieciowego/telekomunikacyjnego.

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków

Certyfikat CE 450.72k Pobierz
Karta katalogowa modułu 260.22k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: