Nowy Komplet modułów światłowodowych SF-SM31WD020D-GP + SF-SM55WD020D-GP Zobacz większe

Komplet modułów światłowodowych SF-SM31WD020D-GP + SF-SM55WD020D-GP

1146

Zestaw modułów SFP WDM LC DDM SMF 20km (Cisco & Others) 

  • przesył sygnału: światłowód jednomodowy
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złączy: 1x LC
  • typ światłowodu: simplex
  • odległość transmisji: do 20km
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps
  • długość fali:
    • nadajnika: 1310/1550nm
    • odbiornika: 1550/1310nm
  • zasilanie: DC 3.13~3.46V
  • wymiary nadajnika/odbiornika: 13.7×13.1×56.4mm

Więcej szczegółów

317,34 zł

Zestaw modułów SF-SM31/55WD020D-GP to wysokiej jakości rozwiązanie, stworzone do celów realizacji wysoko wydajnych połączeń światłowodowych przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w transmisji optycznej. Prezentowane urządzenie współpracuje ze światłowodami jednomodowymi (transmisja typu "simplex", złącza LC) przesyłając dane z prędkością do 1,25 Gb/s na odległość 20 kilometrów. Moduł bezproblemowo współpracuje z urządzeniami sieciowymi marki CISCO oraz z innymi wiodącymi producentami sprzętu sieciowego/telekomunikacyjnego.

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków

Karta katalogowa 307.95k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: