Komplet modułów światłowodowych FM-SFP-20KM-SP

9258

Zestaw modułów FM SFP 20KM SP 1.25Gbps LC

  • przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy
  • typ modułu: SFP
  • rodzaj złączy: 1x LC
  • typ światłowodu: simplex
  • odległość transmisji:
    • jednomodowo: do 20km
    • wielomodowo: do 300m
  • prędkość transmisji: do 1.25Gbps (IEEE 802.3z 1000Base-FX)
  • długość fali:
    • nadajnika: 1310/1550nm
    • odbiornika: 1550/1310nm
  • zasilanie:  DC 3.15~3.45V
  • wymiary nadajnika/odbiornika: 13.7×6.25×55.4mm

Więcej szczegółów

356,70 zł

Zestaw modułów światłowodowych FM-SFP-20KM-SP to wysokiej jakości rozwiązanie, stworzone do celów realizacji wysoko wydajnych połączeń Gigabit przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w transmisji optycznej. Moduły sygnowane logiem IPOX stanowią element serii zaawansowanych produktów, pozwalających na przetwarzanie sygnału elektrycznego na sygnał światłowodowy i odwrotnie. Pozwalają na współprace z jednym włóknem światłowodu zakończonym złączem typy LC, doskonale sprawdzając się przy transmisji danych na odległość 20 km w przypadku światłowodu jednomodowego, zaś wielomodowego na 300 m. Dodatkową zaletą modułów FMSFP20KMSP jest odporność na wszelkie zakłócenia elektromagnetyczne oraz warunki klimatyczne. 

Korzyści klienta

  • dobry stosunek ceny do jakości
  • gwarancja
  • opieka serwisowa
  • wsparcie techniczne
  • szybka dostawa z własnego magazynu

Metody dostawy

Darmowa dostawa.

Kurier

Zamówienia realizowane są w godzinach pracy firmy od 8:00 do 17:00, zamówienie jest wysyłane zaraz po skompletowaniu za pośrednictwem kuriera UPS lub paletą Raben w przypadku towarów wielkogabarytowych, przy zakupach powyżej kwoty 1000 netto zł - DOSTAWA JEST DARMOWA!

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty możliwy w naszych salonach sprzedaży

ALARM-TECH S.C.
Boleń ul. Graniczna 4
32-086 Węgrzce
telefon: 12 640-31-11
mob. 510-510-839

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

ALARM-TECH S.C
os. Jagiellońskie 19
31-834 Kraków
telefon: 12 390-70-61, 12 390-70-63
mob. 609-197-800

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek od 8:00 do 17:00

Przelewy i płatności

  • szybka płatność - Przelewy24
  • przelew bankowy
  • płatność przy odbiorze: gotówka, karta

Metody płatności za przelewy 24, Mbank i wiele innych banków

Instrukcja obsługi 3.91M Pobierz
Certyfikat CE 68.57k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: