Moduły SFP Jest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
  • 98,40 zł

    SFP SF-MM85055D-GP 1.25Gbps SX 850nm LC DDM MMF 550m przesył sygnału: światłowód wielomodowy - MM (50/125, 62.5/125) typ modułu: SFP rodzaj złącza: 2x LC (duplex) prędkość transmisji: do 1.25Gbps długość fali (TX/RX): 850nm odległość transmisji: do 550m (50/125), do 300m (62.5/125) cyfrowa diagnostyk (DDM), Hot-Pluggable dostępne wersje modułu: CISCO...

    98,40 zł
  • 103,32 zł

    SFP SF-SM31020D-GP 1.25Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 20km przesył sygnału: światłowód jednomodowy - SM (9/125) typ modułu: SFP rodzaj złącza: 2x LC (duplex) prędkość transmisji: do 1.25Gbps długość fali (TX/RX): 1310nm odległość transmisji: do 20km cyfrowa diagnostyk (DDM), Hot-Pluggable dostępne wersje modułu: CISCO & Others - moduł działa z...

    103,32 zł
  • 226,32 zł

    SFP zestaw WDM 1.25Gbps 1310nm/1550nm LC DDM SMF 20km przesył sygnału: światłowód jednomodowy - SM (9/125) typ modułu: SFP rodzaj złącza: 1x LC (simplex) - WDM (jedno włókno) prędkość transmisji: do 1.25Gbps długość fali: nadajnika (TX): 1310/1550nm odbiornika (RX): 1550/1310nm odległość transmisji: do 20km cyfrowa diagnostyk (DDM), Hot-Pluggable...

    226,32 zł
  • 473,55 zł

    SFP+ SP-SM31010D-GP 10Gbps LX 1310nm LC DDM SMF 10km przesył sygnału: światłowód jednomodowy - SM (9/125) typ modułu: SFP+ rodzaj złącza: 2x LC (duplex) prędkość transmisji: do 11.1Gbps długość fali (TX/RX): 1310nm odległość transmisji: do 10km cyfrowa diagnostyk (DDM), Hot-Pluggable dostępne wersje modułu: CISCO & Others - moduł działa z...

    473,55 zł
Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów