Mediakonwertery Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
  • 77,49 zł

    Media konwerter TP-LINK MC-220L przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy rodzaj złącza: wymienny moduł SFP zasięg:optyczny: zależny od modułu SFP LAN: 100m długość fali: w zależności od użytego modułu SFP interfejs:1x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX) 1x slot SFP (1000Mbps) rodzaj...

    77,49 zł
  • 98,40 zł

    Media konwerter TP-LINK TLFC311B2 przesył sygnału: światłowód jednomodowy rodzaj złącza: 1x SC technologia WDM zasięg:optyczny: ≤2km LAN: 100m długość fali:TX: 1310nm RX: 1550nm interfejs:1x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX) 1x port SC rodzaj transmisji: Half-Duplex/Full-Duplex...

    98,40 zł
  • 98,40 zł

    Media konwerter TP-LINK TLFC311A2 przesył sygnału: światłowód jednomodowy rodzaj złącza: 1x SC technologia WDM zasięg:optyczny: ≤2km LAN: 100m długość fali:TX: 1550nm RX: 1310nm interfejs:1x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX) 1x port SC rodzaj transmisji: Half-Duplex/Full-Duplex...

    98,40 zł
  • 114,39 zł

    Media konwerter TP-LINK MC-111CS przesył sygnału: światłowód jednomodowy rodzaj złącza: 1x SC technologia WDM zasięg:optyczny: 20km LAN: 100m długość fali: TX: 1550nm RX: 1310nm interfejs:1x port RJ45 (10/100Mbps, Auto MDI/MDX) 1x port SC/UPC rodzaj transmisji: Half/Full Duplex...

    114,39 zł
  • 114,39 zł

    Media konwerter TP-LINK MC-112CS przesył sygnału: światłowód jednomodowy rodzaj złącza: 1x SC technologia WDM zasięg:optyczny: 20km LAN: 100m długość fali: TX: 1310nm RX: 1550nm interfejs:1x port RJ45 (10/100Mbps, Auto MDI/MDX) 1x port SC/UPC rodzaj transmisji: Half/Full Duplex...

    114,39 zł
  • 118,08 zł

    Media konwerter WDM TP-LINK TLFC111PB20 z portem PoE przesył sygnału: światłowód jednomodowy rodzaj złącza: 1x SC technologia WDM zasięg: optyczny: 20km LAN: 100m długość fali: TX: 1310nm RX: 1550nm interfejs: 1x...

    118,08 zł
  • 119,31 zł

    Media konwerter TP-LINK TLFC311B20 przesył sygnału: światłowód jednomodowy rodzaj złącza: 1x SC technologia WDM zasięg: optyczny: 20km LAN: 100m długość fali: TX: 1310nm RX: 1550nm interfejs: 1x port RJ45...

    119,31 zł
  • 119,31 zł

    Media konwerter TP-LINK TLFC311A20 przesył sygnału: światłowód jednomodowy rodzaj złącza: 1x SC technologia WDM zasięg: optyczny: 20km LAN: 100m długość fali: TX: 1550nm RX: 1310nm interfejs: 1x port RJ45...

    119,31 zł
  • 148,83 zł

    Media konwerter TP-LINK MC-210CS przesył sygnału: światłowód jednomodowy rodzaj złącza: 2x SC zasięg:optyczny: 15km LAN: 100m długość fali: 1310nm interfejs:1x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDX) 1x port SC/UPC (1000Mbps) rodzaj transmisji: Full Duplex sygnalizacja optyczna LED prosta instalacja...

    148,83 zł
  • 195,57 zł

    Media konwerter IPOX MC201GE przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy rodzaj złącza: wymienny moduł SFP zasięg: optyczny: zależny od modułu SFP LAN: 150m  przepustowość: 1.25Gbps szybkość transmisji: zależna od modułu SFP interfejs: 1x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDIX) 1x slot SFP (IEEE 802.3z 1000Base-FX) rodzaj transmisji:...

    195,57 zł
  • 306,27 zł

    Media konwerter ATTE xFIBER‑2‑60 przesył sygnału: światłowód wielomodowy / jednomodowy rodzaj złącza: wymienny moduł SFP szybkość transmisji: zależna od modułu SFP interfejs: 1x port RJ45 (10/100/1000Mbps, Auto MDI/MDIX) 1x slot SFP (1000Mbps) rodzaj transmisji: Half/Full Duplex sygnalizacja...

    306,27 zł
  • 824,10 zł

    Obudowa konwerterowa TPLink TLMC 1400 montaż do szafy typu RACK 19" ilość slotów pod media konwertery: 14 opcjonalny zasilacz zapewnia ciągłą pracę urządzeń chłodzenie urządzenia zapewniają znajdujące się na tylnym panelu dwa wewnętrzne wentylatory izolacja elektryczna każdego wejścia na konwertery zabezpieczenie nadnapięciowe i nadprądowe wymiary: 482 x...

    824,10 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

Mediakonwertery