Pigtail światłowodowy LC/UPC SM G652D
search
  • Pigtail światłowodowy LC/UPC SM G652D

Pigtail jednomodowy G.652D zakończony złączem LC UPC

  • typ włókna: jednomodowy (SM) G.652D
  • typ złącza: LC/UPC
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), easy strip, 0,9mm - kolor żółty
  • dostępna długość: 1m, 2m

Pigtail światłowodowy LC/UPC SM G652D

4,49 zł
Brutto
Długość: 1 m
help_outline<
Pigtail światłowodowy LC/UPC SM G652D

Pigtail światłowodowy LC/UPC SM G652D

Akceptuję zasady polityki prywatności  

5432C/1

Opis

Włókno
Jednomodowe (SM)
Kategoria włókna
G.652D
Złącze
LC
Czoło złącza
UPC

Produkty polecane