Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 9/125 duplex
search
  • Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 9/125 duplex

Patchcord światłowodowy SM SC - SC/APC DX

  • dwa włókna jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: 2x SC/UPC - 2x SC/APC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor żółty
  • zgodny z normami IEC, EIA/TIA oraz Telcordia GR-326-CORE
  • dostępna długość: 1m, 2m, 3m, 5m

Patchcord SC/UPC-SC/APC SM 9/125 duplex

18,94 zł
Brutto
Długość: 1 m
Rodzaj włókna: G.652D

6620/1

Opis

Złącze
SC
Włókno
Jednomodowe (SM)
Czoło złącza
APC (8°)
UPC / PC
Budowa
Duplex

Produkty polecane