Pigtail optyczny LC/UPC SM 9/125 G652D
search
  • Pigtail optyczny LC/UPC SM 9/125 G652D

Pigtail światłowodowy SM LC/UPC G.652D

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: LC/UPC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), easy strip, 0.9mm - kolor żółty
  • zgodny z normami IEC, EIA/TIA oraz Telcordia GR-326-CORE
  • dostępna długość: 1m lub 2m

Pigtail optyczny LC/UPC SM 9/125 G652D

5,78 zł
Brutto
Długość: 1 m

5432C/1

Opis

Złącze
LC
Włókno
Jednomodowe (SM)
Czoło złącza
UPC
Kategoria włókna
G.652D

Produkty polecane