• Nowy
Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 simplex
search
  • Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 simplex

Patchcord światłowodowy SM SC/APC - SC/APC SX

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.657A2 (promień gięcia - min. 15mm)
  • typ złącza: 1x SC/APC - 1x SC/APC
  • ceramiczna ferulla złącza (2.5mm)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 3mm - kolor biały
  • zgodny z normami IEC, EIA/TIA oraz Telcordia GR-326-CORE
  • dostępna długość: 1m, 2m, 3m, 5m

Patchcord SC/APC-SC/APC SM 9/125 simplex

8,61 zł
Brutto
Długość: 1 m
Rodzaj włókna: G.657A2

5283/1

Opis

Złącze
SC
Włókno
Jednomodowe (SM)
Czoło złącza
APC (8°)
Budowa
Simplex

Produkty polecane