• Nowy
Patchcord LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 simplex
search
  • Patchcord LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 simplex

Patchcord światłowodowy SM LC - FC SX

  • jedno włókno jednomodowe SM, 9/125 μm
  • rodzaj włókna: ITUT-G G.652D (promień gięcia - min. 30mm)
  • typ złącza: 1x LC/UPC - 1x FC/UPC
  • ceramiczna ferulla złącza (1.25mm dla LC / 2.5mm dla FC)
  • powłoka: bezhalogenowa (LSZH), 2mm - kolor żółty
  • zgodny z normami IEC, EIA/TIA oraz Telcordia GR-326-CORE
  • dostępna długość: 1m

Patchcord LC/UPC-FC/UPC SM 9/125 simplex

8,61 zł
Brutto
Długość: 1 m
Rodzaj włókna: G.652D

9354FC

Opis

Złącze
FC
LC
Włókno
Jednomodowe (SM)
Czoło złącza
UPC / PC
Budowa
Simplex

Produkty polecane