Wentylator do szafy Rack 19'' 120mm

5560

Wentylator do szafy Rack 19'' 120mm

  • zasilanie: AC 220-240V
  • mocowanie: czteropunktowe
  • cicha praca
  • materiał: plastik + aluminium
  • kolor: czarny
  • wymiary: 120 x 120 x 38mm

Więcej szczegółów

36,90 zł

Więcej informacji

W przypadku intensywnej pracy urządzeń znajdujących się w Szafie Serwerowej Rack 19'' bez odpowiedniej wentylacji ciepłe powietrze stanowiłoby zagrożenie dla sprzętu – może przyczynić się do zmniejszenia wydajności jego działania, a także do usterek. W przypadku, gdy standardowe otwory wentylacyjne nie są wystarczające do właściwego chłodzenia urządzeń w szafie Rack, można zastosować także dodatkowe wentylatory

W szafach Rack marki Rack Systems stosuje się specjalne wycięcia pozwalające na łatwy przepływ powietrza, a tym samym wspierające wydajność pracy urządzeń znajdujących się wewnątrz. Szafy Rack Systems posiadają konstrukcję pozwalającą na zastosowanie wentylatorów. Szafy pozwalające na ich montaż są wyposażone w specjalne wycięcia na doprowadzenie do środka powietrza oraz otwory montażowe, aby zamontowanie wentylatorów było szybkie i wygodne. W ten sposób nie ma już potrzeby wiercenia otworów w szafie.

W asortymencie Rack Systems znajdują się wysokiej klasy wentylatory zaprojektowanie specjalnie z myślą o szafach Rack, w tym modele Rack 19'' 120 mm. Są to wentylatory wykonane z elementów plastikowych i aluminiowych, lekkie, działające wydajnie i cicho, dlatego też nie zakłócają pracy. Mocowanie wentylatorów jest czteropunktowe – do zestawu dołączone są śruby montażowe. Wentylator zasilany jest z gniazdka (AC 220-240V) – w zestawie znajduje się również odpowiednie okablowanie.

Wobec tego w sytuacji, gdy urządzenia znajdujące się w szafie Rack potrzebują dodatkowej wentylacji dla sprawnego działania, zainstalowanie dopasowanych wentylatorów od Rack Systems to najlepszy wybór.


Inne produkty w tej samej kategorii: