Akcesoria Rack 

 • Organizery

  Organizery kabli do szaf rackowych

  Organizery kabli to dodatkowe wyposażenie szaf rack odpowiedzialne za uporządkowanie kabli bądź przewodów doprowadzonych do urządzeń. W ofercie znajdują się organizery wykonane z metalu lub plastiku o różnej liczbie uchwytów.

 • Patch panele

  Patch panele (krosownicze)

  Patch panele służą do zakończenia okablowania w sieciach lokalnych oraz stanowią punkt podłączenia sprzętu sieciowego lub telewizji przemysłowej. Panele wykonane są w standardzie 19" i posiadają od 16 do nawet 50 ekranowanych lub nieekranowanych portów. W zależności od modelu ich wysokość wynosi 1 lub 2U. Dzięki zastosowaniu paneli krosowniczych w szafach rack możliwe jest na łatwe zarządzanie całą architekturą sieci, a sama instalacja będzie wyglądać bardziej estetycznie.

 • Panele zaślepiające

  Panele zaślepiające do szaf RACK

  Panele zaślepiające służą do zaślepienia lub maskowania wolnych przestrzeni między urządzeniami zamontowanymi w 19" szafie RACK. Panele zaślepiające montowane są doczołowo do szafy poprzez dołączone do zestawu śruby lub poprzez system zatrzaskowy.

 • Szyny montażowe

  Szyny montażowe

  Szyny profilowe służą do wspierania ciężkich urządzeń lub montowania dodatkowych akcesoriów montażowych.

 • Chłodzenie szaf

  System wentylacji i regulacji temperatury

  System wentylacji i regulacji temperatury w szafie serwerwerowej / teleinformatycznej jest ważną częścią infrastruktury w domach i firmach, zapewniając odpowiednie warunki pracy urządzeń sieciowych.  Montaż w szafie rack wentylatorów współpracujących z termostatem lub półek z wentylatorami zapewnienia odpowiednie do pracy wartości temperatury i wilgotności powietrza oraz zapewnia niezbędną cyrkulację wewnątrz szaf. Przegrzanie jest bowiem jednym z najgroźniejszych czynników wywierających negatywny wpływ na wydajną pracę urządzeń oraz szybkość ich zużycia, zbyt duże temperatury mogą doprowadzić do uszkodzenia sprzętu oraz utrady danych i ciągłości pracy. Akcesoria z kategorii chłodzenie: wentylatory do szaf rack 19'' współpracują zarówno z szafami stojącymi, wiszącymi, jak i dwusekcyjnymi z prezentowanej ofery.

 • Akcesoria inne

  Kółka, zamki, śruby oraz inne akcesoria do szaf RACK

  Akcesoria montażowe do szaf rackowych. W kategorii znajdują się wszystkie niezbędne elementy wymienialne i opcjonalne takie jak: kółka, zamki, śruby czy nóżki. 


Organizery, patch panele, szyny montażowe oraz inne akcesoria montażowe do szaf rackowych

Akcesoria rackowe - organizery, patch panele, panele zaślepiające, szyny montażowe, chłodzenie szaf, akcesoria montażowe. Akcesoria służą do kompletnego wyposażenia szaf serwerowych i teleinformatycznych typu RACK, umożliwiające wygodną organizację urządzeń, organizację okablowania oraz rozszerzenie funkcjonalne szafy.