Adapter światłowodowy SM SC/UPC duplex

5326

Adapter jednomodowy duplex SC/UPC

  • adapter dla złącz: 2x SC/UPC - 2x SC/UPC
  • obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)
  • zaślepki transparentne (przeźroczyste)

2,46 zł

Certyfikat CE 444.96k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: