Adapter światłowodowy SC/UPC SM duplex

Adapter jednomodowy duplex SC/UPC

  • adapter dla złącz: 2x SC/UPC - 2x SC/UPC
  • obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)
  • dostępne zaślepki: czarne, transparentne (przeźroczyste)

2,64 zł

  • Czarna

Deklaracja zgodności adaptera [ 2.02M Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: