Adapter światłowodowy SM SC/APC simplex z klapką

5301

Adapter jednomodowy simplex SC/APC z klapką

  • adapter dla złącz: 1x SC/APC - 1x SC/APC
  • obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)
  • zintegrowana klapka zabezpieczająca

2,34 zł

Certyfikat CE 483.67k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: