Adapter światłowodowy SM SC/APC simplex

5310

Adapter jednomodowy simplex SC/APC

  • adapter dla złącz: 1x SC/APC - 1x SC/APC
  • obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)
  • zaślepki transparentne (przeźroczyste)

1,60 zł

Certyfikat CE 471.47k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: