Nowy Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex z klapką Zobacz większe

Adapter światłowodowy SC/APC SM simplex z klapką

5301/C

Adapter jednomodowy simplex SC/APC z klapką

  • adapter dla złącz: 1x SC/APC - 1x SC/APC
  • obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)
  • zintegrowana klapka zabezpieczająca

3,44 zł

Deklaracja zgodności adaptera 483.67k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: