Nowy Adapter światłowodowy MM OM4 LC duplex Zobacz większe

Adapter światłowodowy MM OM4 LC duplex

0441

Adapter wielomodowy OM4 duplex LC

  • adapter dla złącz: 2x LC - 2x LC
  • obsługa włókna: wielomodowe (MM - OM4)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)

4,18 zł


Inne produkty w tej samej kategorii: