Adapter światłowodowy MM LC duplex Zobacz większe

Adapter światłowodowy MM LC duplex

7353

Adapter wielomodowy OM1 / OM2 duplex LC/PC

  • adapter dla złącz: 2x LC/PC - 2x LC/PC
  • obsługa włókna: wielomodowe (MM - OM1/OM2)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)
  • zaślepki transparentne

3,69 zł

Niedostępny w sprzedaży

Certyfikat CE 468.17k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: