Adapter światłowodowy LC/APC SM duplex

5369

Adapter jednomodowy duplex LC/APC

  • adapter dla złącz: 2x LC/APC - 2x LC/APC
  • obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)

3,32 zł

Deklaracja zgodności adaptera 2.29M Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: