Adapter hybrydowy SM SC/UPC - ST/UPC simplex

9479

Adapter jednomodowy simplex ST/UPC - SC/UPC

  • adapter dla złącz: 1x SC/UPC - 1x ST/UPC
  • obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125)
  • obudowa metalowa
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów:
    • SC - zatrzaskowe (push-pull)
    • ST - bagnetowe

13,53 zł

Certyfikat CE 451.84k Pobierz

Inne produkty w tej samej kategorii: