• Nowy
Adapter światłowodowy SM SC/UPC simplex z klapką
search
  • Adapter światłowodowy SM SC/UPC simplex z klapką
  • Adapter światłowodowy SM SC/UPC simplex z klapką
  • Adapter światłowodowy SM SC/UPC simplex z klapką

Adapter jednomodowy simplex SC/UPC z klapką

  • adapter dla złącz: 1x SC/UPC - 1x SC/UPC
  • obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)
  • zintegrowana klapka zabezpieczająca

Adapter światłowodowy SM SC/UPC simplex z klapką

2,21 zł
Brutto

5322

Opis

Rodzaj
Standardowy
Włókno
Jednomodowe (SM)
Do złącza
SC/UPC, SC/PC
Budowa
Simplex

Produkty polecane