Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex
search
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex
  • Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

Adapter jednomodowy duplex SC/APC

  • adapter dla złącz: 2x SC/APC - 2x SC/APC
  • obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125)
  • obudowa z tworzywa sztucznego
  • ceramiczna tuleja centrująca ferrulę
  • łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull)
  • zaślepki transparentne (przeźroczyste) lub czarne

Adapter światłowodowy SC/APC SM duplex

2,67 zł
Brutto

6237/C

Opis

Rodzaj
Standardowy
Włókno
Jednomodowe (SM)
Do złącza
SC/APC
Budowa
Duplex
Kołnierz z otworami na śruby
Tak

Produkty polecane