Adaptery światłowodowe Jest 12 produktów.

Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
  • 1,48 zł

    Adapter wielomodowy OM3 simplex SC/PC adapter dla złącz: 1x SC/PC - 1x SC/PC obsługa włókna: wielomodowe (MM - OM3) obudowa z tworzywa sztucznego ceramiczna tuleja centrująca ferrulę łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull) zaślepki transparentne (przeźroczyste)

    1,48 zł
  • 1,60 zł

    Adapter jednomodowy simplex SC/APC adapter dla złącz: 1x SC/APC - 1x SC/APC obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125) obudowa z tworzywa sztucznego ceramiczna tuleja centrująca ferrulę łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull) zaślepki transparentne (przeźroczyste)

    1,60 zł
  • 1,60 zł

    Adapter jednomodowy simplex SC/UPC adapter dla złącz: 1x SC/UPC - 1x SC/UPC obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125) obudowa z tworzywa sztucznego ceramiczna tuleja centrująca ferrulę łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull) zaślepki transparentne (przeźroczyste)

    1,60 zł
  • 2,09 zł

    Adapter wielomodowy OM3 duplex SC/PC adapter dla złącz: 2x SC/PC - 2x SC/PC obsługa włókna: wielomodowe (MM - OM3) obudowa z tworzywa sztucznego ceramiczna tuleja centrująca ferrulę łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull) zaślepki transparentne (przeźroczyste)

    2,09 zł
  • 2,34 zł

    Adapter jednomodowy simplex SC/APC z klapką adapter dla złącz: 1x SC/APC - 1x SC/APC obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125) obudowa z tworzywa sztucznego ceramiczna tuleja centrująca ferrulę łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull) zintegrowana klapka zabezpieczająca

    2,34 zł
  • 2,34 zł

    Adapter jednomodowy simplex SC/UPC z klapką adapter dla złącz: 1x SC/UPC - 1x SC/UPC obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125) obudowa z tworzywa sztucznego ceramiczna tuleja centrująca ferrulę łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull) zintegrowana klapka zabezpieczająca

    2,34 zł
  • 2,46 zł

    Adapter jednomodowy duplex SC/APC adapter dla złącz: 2x SC/APC - 2x SC/APC obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125) obudowa z tworzywa sztucznego ceramiczna tuleja centrująca ferrulę łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull) zaślepki transparentne (przeźroczyste)

    2,46 zł
  • 2,46 zł

    Adapter jednomodowy duplex SC/UPC adapter dla złącz: 2x SC/UPC - 2x SC/UPC obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125) obudowa z tworzywa sztucznego ceramiczna tuleja centrująca ferrulę łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull) zaślepki transparentne (przeźroczyste)

    2,46 zł
  • 3,69 zł

    Adapter wielomodowy OM1 / OM2 duplex LC/PC adapter dla złącz: 2x LC/PC - 2x LC/PC obsługa włókna: wielomodowe (MM - OM1/OM2) obudowa z tworzywa sztucznego ceramiczna tuleja centrująca ferrulę łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull) zaślepki transparentne

    3,69 zł
  • 4,12 zł

    Adapter jednomodowy duplex LC/UPC adapter dla złącz: 2x LC/UPC - 2x LC/UPC obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125) obudowa z tworzywa sztucznego ceramiczna tuleja centrująca ferrulę łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull) zaślepki transparentne (przeźroczyste)

    4,12 zł
  • 4,12 zł

    Adapter jednomodowy duplex LC/APC adapter dla złącz: 2x LC/APC - 2x LC/APC obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125) obudowa z tworzywa sztucznego ceramiczna tuleja centrująca ferrulę łączenie przewodów: zatrzaskowe (push-pull) zaślepki transparentne (przeźroczyste)

    4,12 zł
  • 13,53 zł

    Adapter jednomodowy simplex ST/UPC - SC/UPC adapter dla złącz: 1x SC/UPC - 1x ST/UPC obsługa włókna: jednomodowe (SM 9/125) obudowa metalowa ceramiczna tuleja centrująca ferrulę łączenie przewodów: SC - zatrzaskowe (push-pull) ST - bagnetowe

    13,53 zł
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów